Ga naar inhoud

Algemene contactgegevens

kOsh: katholiek Onderwijs stad herentals

Collegestraat 37
2200 Herentals

T. 014 24 70 80 - F. 014 30 74 79 - E. info@kosh.be

Patrick Heremans
coördinerend directeur sec. onderwijs
centraal secretariaat SecO
Collegestraat 37
2200 Herentals
T. 014 24 70 80
G. 0496 12 84 80
E. patrick.heremans@kosh.be
Guy Helsen
personeelsdirecteur
centraal secretariaat SecO
Collegestraat 37
2200 Herentals
T. 014 24 70 80
G. 0471 32 11 22
E. guy.helsen@kosh.be
Marc Peeters
financieel-logistiek directeur
centraal secretariaat SecO
Collegestraat 37
2200 Herentals
T. 014 24 70 80
G. 0495 51 37 26
E. marc.peeters@kosh.be
Jurgen Reynders
coördinerend preventieadviseur GIDPBW
interne preventiedienst
St-Jansstraat 124a
2200 Herentals
T. 014 21 80 62
G. 0471 32 00 50
E. jurgen.reynders@kosh.be
Herman Snoeys
coördinerend directeur BaO
centraal secretariaat BaO
Nonnenstraat 16
2200 Herentals
T. 014 28 68 96
G. 0470 03 06 07
E. herman.snoeys@kosh.be
Secretariaat
Secundair Onderwijs
centraal secretariaat SecO
Collegestraat 37
2200 Herentals
T. 014 24 70 80
E. info@kosh.be
Secretariaat
Basisonderwijs
centraal secretariaat BaO
Nonnenstraat 16
2200 Herentals
T. 014 28 68 90
E. secretariaat.bao@kosh.be
Kies voor kOsh

Kies voor kOsh

Officiële opening van kOsh campus Ieperstraat (eerstegraadscampus)

Vorige vrijdagavond vond de officiële opening van kOsh campus Ieperstraat (eerstegraadscampus) plaats. Tal van genodigden hoorden hoe dit enorm bouwproject van concept tot realisatie is gekomen. Iedereen kan de nieuwe campus komen bekijken op de opendeurdag van zondag 7 mei.

Belangrijke data: Info-avonden, opendeurdag


  • INFOavond eerste graad – woensdag 8 maart om 19 en 20 uur – campus Ieperstraat (Ieperstraat 5)
  • INFOavond tweede/derde graad – dinsdag 25 april om 19 uur – campus Ieperstraat (Ieperstraat 5)
  • OPENDEURdag secundair – zondag 7 mei

 


Politiek project in campus Collegestraat

Op vrijdag 17 februari organiseert kOsh campus Collegestraat een politiek debat voor de groep van laatstejaarsleerlingen. Elk jaar opnieuw loopt er in de school een politiek project dat er moet toe bijdragen dat jongeren voeling krijgen met politiek: hoe er beslissingen worden genomen, wie voor welke partijstandpunten staat, …

Via enkele gastsprekers krijgen leerlingen in het kader van dit project meer informatie over Europa.