Neem contact op

Home / Neem contact op

Campussen

Basisschool (W)Onderwijs

Nonnenstraat 14-16
2200 Herentals
Tel.: 014 28 68 90
E-mail: wonderwijs@kosh.be

Basisschool Wijngaard

Wijngaard 9
2200 Herentals
Tel.: 014 21 62 49
E-mail: wijngaard@kosh.be

Basisschool Leertuin

Populierenlaan 1
2200 Herentals
Tel.: 014 21 29 06
E-mail: leertuin@kosh.be

Campus Bovenrij

Bovenrij 30
2200 Herentals
Tel.: 014 25 95 30
E-mail: bovenrij@kosh.be

Campus Collegestraat

Collegestraat 46
2200 Herentals
Tel.:014 25 45 00
E-mail: collegestraat@kosh.be

Campus Ieperstraat

Ieperstraat 5
2200 Herentals
Tel.: 014 28 21 50
E-mail: ieperstraat@kosh.be

Campus Scheppersstraat

Scheppersstraat 9
2200 Herentals
Tel.: 014 24 85 20
E-mail: scheppersstraat@kosh.be

Een snelle vraag? Meer info nodig?

Vul het formulier in, dan krijg je zo snel mogelijk een antwoord.

Centrale diensten

  • 014 24 70 80
  • Lierseweg 37, 2200 Herentals
  • info@kosh.be

Kom je met de bus of trein?

Onze campussen zijn heel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Met de bus, én ook met de trein! Zelfs tijdens de drukke uren ‘s morgens en ‘s avonds verloopt alles vlot. Je raakt makkelijk tot in het bus- en treinstation van Herentals. Van daaruit ga je gewoon te voet verder. Je wandelt maximum een kwartier, naar de verste campus die er is.

Liever met de fiets? Je kan een fiets huren om vanuit het station zo verder te gaan. Onze campussen zijn zo ook perfect bereikbaar. Of als je kiest voor wat extra beweging vertrek je thuis met de fiets. Op elke campus zijn er voldoende fietsenrekken om je fiets makkelijk weg te zetten.

Bekijk hier de dienstregeling van de NMBS.
Bekijk hier de dienstregeling van De Lijn.